пʼятниця, 22 вересня 2017 р.

До Дня партизанської слави України

22 вересня в Україні вшановують учасників підпілля. Це свято створене, щоб не забувати українських військових, які билися з німецькими окупантами. Дату свята, до речі, обрано не випадково. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.

Таке свято було засновано у 2001 році завдяки указу президента України. Це торжество було створено заради підтримки ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої Світової війни, а також у пам'ять про них.
Варто трохи заглибитись в історію, щоб зрозуміти, наскільки День партизанської слави України важливий для нашої країни. Під час німецько-радянської війни 1941-1945 років на території нашої країни налічувалося більше 1 мільйона людей, які були учасниками партизанського руху. Всі вони входили більше, ніж у 6200 партизанських загонів, і наносили дуже болючі удари військам ворога.
Звичайно, багатьом цікаво, як же партизани виживали в лісі, особливо взимку, коли мало того, що холодно, так і їжі дістати ніде. Але, як згадують, ветерани війни, дуже сильно допомагали селяни, які носили одяг і продовольство й інші необхідні для життя речі.
Все це показує, наскільки важливе дня нас таке свято, як День партизанської слави України. Тому не дивно, що в цей день проходить досить багато різних пам'ятних заходів, де вшановують і віддають данину поваги тим, хто вже помер. Так само, проходить безліч акцій, на підтримку ще живих ветеранів.
Наш обов’язок – згадувати про них не тільки в свята, а кожного дня пам’ятати про тих, хто кував ту перемогу. Тих, хто загинув у тій страшній війні, хто захищав Батьківщину від ворога, відстоюючи вільне життя для рідного народу, а також тих, хто відбудовував країну у повоєнні роки.

Немає коментарів:

Дописати коментар